Büyüyen Dev-Amatör Efsaneler Ligi

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Amatör Efsaneler Ligi resmi olarak geçen haftalarda kuruldu ve pek ses getiremese de, birçok yeni üyesiyle birlikte bu haftadan itibaren maçlara çıkmaya başladı. World of Tanks, Overwatch, League of Legends gibi dünyada geniş kitlelere ulaşmış oyunlarda gelişimlerini sürdürüyorlar. Bu fikrin kurucusu Leejaeha (eski Roa klanının komutanı)'nın bir girişimi olarak hayatımıza katıldı.

World of Tanks'de savaşlara çıkmaya hazır ve çıkan bir takıma sahip olan bu oluşum, diğer oyunlardan katılımcı sağlayabilmek için de yoğun şekilde çalışıyor. İster bireysel isterseniz de takımınızla beraber bir parçası olabileceğiniz bu oluşumun  oyun ötesi gayesi ise birlik ve beraberlik.

Daha fazla detay alabilmek için ekibin kurucularından Artym'e ulaştım ve ufak bir görüşme yapabilme fırsatı buldum.

E-spor tecrübeniz nedir?

Oyuncu olarak çok fazla diyebilirim, S4 league  Dünya Kupası'nda Çeyrek Final (2009-2010), World of Warcraft Keystone 'de ön elemelerde (2017) olarak iki kere sahada yer aldim . Tabi bunlar en uç noktalar. Peki neden bu oyunlar yok derseniz, S4 League'nın espor desteği artık yok. World of Tanks yönetici pozisyonunda disiplin sağlayabildiğim bir oyun ve bu oyunda ilerlemek daha doğru bir karar olur.

 

Ekibin kuruluş amacı neydi?

Türk oyuncularına birarada bir şeylerin ekip çatısı altında yapılabileceğini kanıtlamak. Bir çok ekibin ve birçok oyuncunun isteği, ekip içi acıtasyon ve bunaltma durumu yaşamadan oynayabilmektir.

Ekibe katılan bir üye aynı anda birden fazla oyunda aktif olabilecek mi?

Tabiki olabilir ancak ilginin fazla alana yayılmasının başarıyı negatif yönde etkilemesinden endişeliyiz. Bu yüzden ekip arkadaşlarımıza tavsiyemiz de bu yönde olacaktır.

Oyuncuların size ayırmaları gereken vakit ne kadar?

Birlikteliğimiz oyuncu odaklı olduğundan, elimizden geldiğince tüm programa onlarla birlikte karar veriyoruz. Danışmak hep bir adım ileri taşır.

Peki ya beklentiniz?

Başarı ilk kriterlerimiz arasında yer alsa da dostluğun çok daha anlamlı ve değerli olduğu bilincindeyiz.

Ekip yöneticileriyle, aşağıda yer alan iletişim adresinde, akşamları görüşme yapabilme imkanınız var.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.