Anthem Çıkış Tarihi Belli Oldu

Is reading an article boring ? Follow step by step tutorial

Dünyada 2019 yılı içerisinde çıkışı beklenen oyunların başında gelen Anthem'den resmi duyuru geldi.

 

Anthem,15 Şubat'tan bu yana erken erişimde bulunuyor, ancak şimdi BioWare resmi sürümün ilanı için hazırlanıyor. Resmi hesap, oyunun 22 Şubat'ta gece yarısına kadar her bir yerel saat diliminde yayınlanacağını Twitter üzerinden iletti. 

Aşamalı dağıtım, oyuncular topluca oturum açtığında çevrimiçi oyunlara düşme eğiliminde olan bazı lansman günlerinin sıkıntılarının giderilmesine yardımcı olabilir. Anthem, VIP demosu bile kısa bir süre için sunucu kesintileri yaşadı. Ancak zaten erken erişime sahip olanlar arasında nispeten sorunsuz çalışıyor.

PC'de bulunan Origin Access aboneleri ve Xbox One'daki EA Access aboneleri, ana oyuna devam edecek şekilde, on saatlik bir denemeye erişebildiler. Origin Access Premier üyeleri deneme süresi yerine sınırsız oyuna sahipler. PlayStation 4 sahiplerinin Access programı yok ancak bu durum yakında değişebilir.

BioWare ayrıca bir yama yayınladı, birkaç sorunu çözdü ve oyun yaygın olarak kullanılabilir hale gelmeden önce iyileştirmeler yaptı. Bunlar, çökme veya sonsuz yükleme hataları, daha net kullanıcı arayüzü ve diğer değişiklikleri içeriyordu.

GameSpot'un Anthem incelemesinde Kallie Plagge, “Anthem'in iyi fikirleri var ancak uygulama noktasında ciddi şekilde mücadele ediyor” dedi. "Hiç kimsenin konuşmadan en iyi şekilde çalıştığı bir oyun; gerçekten ilginç karakter anları oluyor ve en anlaşılmaz hikayeleri ön plana çıkarıyor; savaş her an heyecan verici."

Daha fazla haber için Bizim Muhit'e üye olmayı unutmayın.

Was this helpful?

WHY BIZIM MUHIT?

Stories

Book Online

SOLUTIONS

e-Commerce

Customer Experience

PRICING

Package Comparison

Pricing Calculator

©2018-2020 Bizim Muhit, All rights reserved.